SPAWARKA LASEROWA TRZY W JEDNYM

03/09/2022
by Dariusz Babicki

Spawarka laserowa trzy w jednym

 

Spawanie laserowe to nowy rodzaj metody spawania, a ręczne spawanie laserowe jest coraz powszechniej stosowane. Ręczna głowica do spawania laserowego ma ergonomiczny wygląd, jest mała i lekka!

Wygodny, szeroki zakres zastosowania, prosta obsługa, cienka i piękna spoina, znacznie poprawiająca wydajność i jakość spawania. Ręczne rozwiązanie do spawania laserowego

Rozwiązuje problemy spawalnicze, takie jak słabe spawanie istniejących naroży, niewystarczające spawanie, obróbka końcowa spawów, nieestetyczne spawy itp. Preferowana metoda spawania

W ostatnim czasie zgrzewarka laserowa, cięcie i czyszczenie przyciągnęła uwagę klientów i cieszy się dużym zainteresowaniem!

 Jakie są zalety ręcznego sprzętu do spawania laserowego, czyszczenia i cięcia?

  1. Łatwo się nauczyć i rozpocząć spawanie na zasadzie zerowej. Zostań mistrzem w 3 dni, co może znacznie obniżyć koszty pracy.
  2. Spawanie jest precyzyjne i piękne bez żużla spawalniczego, szew spawalniczy jest płaski i gładki, przedmiot obrabiany nie jest łatwy do odkształcenia i nie jest łatwo pozostawić blizny spawalnicze.
  3. Można spawać stal węglową, stal nierdzewną i stop aluminium.
  4. Prędkość spawania jest 2-8 razy wyższa niż w przypadku tradycyjnego spawania.
  5. Spawanie laserowe i cięcie w jednym urządzeniu, jedna maszyna ma wiele funkcji, co jest wygodne w przypadku alternatywnych operacji przetwarzania i poprawia wydajność przetwarzania i jakość przetwarzania.
  6. Maszyna do czyszczenia laserowego jest wygodna i elastyczna w użyciu i może usunąć warstwę rdzy, warstwę tlenku, warstwę farby, warstwę powłoki, tłuszcz i brud z powierzchni różnych przedmiotów.
  7. Mobilny i przenośny, łatwy w obsłudze, stabilna wydajność, wysoka wydajność i oszczędność energii.

Inteligentna wielofunkcyjna maszyna laserowa, która może ciąć i spawać, może z łatwością ukończyć cięcie i spawanie blachy ocynkowanej, blachy ze stali węglowej i blachy ze stali nierdzewnej o maksymalnej grubości obróbki 4 mm. Może również z łatwością obsługiwać spawanie stopów aluminium w trudnych procesach, spełniając wymagania dotyczące cięcia i spawania konwencjonalnych blach cienkich.

Pinterest

Comments

No posts found

Write a review