Raypath Poduszka podłogowa biała NOVA

266.20 PLN
4609-66718
Out of stock
  • Pinterest

Zostań dystrybutorem firmy Raypath.

Wysokie prowizje .

 

https://youtu.be/4c5wu_7_O-I

Poduszka podłogowa biała NOVA

*Poduszka standardowa – NR.154

*Poduszka belgijska – NR.194

ZASTOSOWANIE:

Służy do mycia: ceramiki ściennej, podłogowej, elewacji
mrozoodpornych, paneli plastikowych, drewnopodobnych, do
mycia ścian pokrytych emulsją, tapet zmywalnych, powierzchni
marmurowo-lastrykowych np. nagrobków itp. Używamy również
do odświeżania dywanów na wilgotno. Służy do bieżącego
czyszczenia w/w powierzchni. Zostawia mało wilgoci,
powierzchnia jest czysta i błyszcząca bez wycierania jej do sucha.

NR. 154

NR. 194


Poduszka Podłogowa Biała Nowa Raypath

Produkty Raypath zostały ulepszone w procesie nanotechnologii, która zajmuje się wytwarzaniem struktur lub elementów posiadających rozmiary w granicach od 1 do 100 nanometrów. Rozwijane jest tu pojęcie bakteriostatyczności - hamowanie wzrostu i biobójczość drobnoustrojów. .

Poduszka Podłogowa Biała Nowa nie zostawia dużej ilości wody na czyszczonych powierzchniach dzięki czemu podłoga jest niemal od razu sucha.  Zapewnia możliwość czyszczenia bez użycia środków chemicznych.


 

Pielęgnacja: Prać ręcznie szarym mydełkiem lub w pralce w temperaturze do 60° Cbez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.

Przygotowanie: Zmoczyć w wodzie i wycisnąć.

Stosowanie produktów marki Raypath posiada wiele pozytywnych aspektów jak np.: ochrona środowiska naturalnego, wygoda, oszczędność czasu i energii oraz oszczędność pieniędzy.

Ochrona środowiska:

Raypath jest wyjątkowym sposobem na to, jak uniknąć codziennego spuszczania ogromnej ilości chemikaliów, którymi czyścimy nasze gospodarstwa domowe, do potoków, rzek, mórz i oceanów.

Wygoda i oszczędność czasu:

Przy użyciu Raypath czyszczenie jest o 50 do 70% szybsze i łatwiejsze niż sposobem tradycyjnym. Ponadto wyczyszczona powierzchnia wolniej się brudzi, więc czyszczenie jest skuteczniejsze i mniej częste. Zaoszczędzony w ten sposób czas i energię można poświęcić na ciekawsze zajęcia.

Oszczędność pieniędzy:

W ramach budżetu domowego można osiągnąć wyraźne obniżenie wydatków na chemiczne środki czystości. Jednorazowa inwestycja w czyściki jest długotrwała, ich żywotność wynosi co najmniej 10 lat a poprzez używanie w żaden sposób nie obniża się ich skuteczność, jest raczej przeciwnie. Oszczędność przejawia się również dzięki używaniu zimnej wody, ponieważ jej temperatura nie ma wpływu na skuteczność czyścików.

Czyścikami Raypath wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty. Wszystkie artykuły objęte są gwarancją. W przypadku zakupów dokonywanych do gospodarstw domowych gwarancja wynosi 18 miesięcy, a w przypadku przedsiębiorstw 6 miesięcy.

Faktura VAT

Producent: Raypath

Gwarancja i Raypath Recycling System

W ramach tego systemu każdy klient firmy, po ukończeniu okresu gwarancji, ma możliwość wymiany używanych czyścików i elementów stałych na nowe za połowę ceny. Przypominamy iż gwarancji udzielamy na okres 18 miesięcy - dotyczy gospodarstw domowych.

https://www.youtube.com/watch?v=TnR0t17YV1Q