Uchwyt Błyskawiczny do mopa Raypath

139.00 PLN
20CE-626E0
Out of stock
  • Pinterest

Zostań dystrybutorem firmy Raypath.

Wysokie prowizje .

 

 

https://youtu.be/4c5wu_7_O-I


Uchwyt błyskawiczny – NR.312

Uchwyt przemysłowy - belgijski – NR.195

Clips EURO – NR.407

NR. 312

NR. 195

139,00 zł

NR. 407

1,00 zł

Uchwyt Błyskawiczny Raypath

Produkty Raypath zostały ulepszone w procesie nanotechnologii, która zajmuje się wytwarzaniem struktur lub elementów posiadających rozmiary w granicach od 1 do 100 nanometrów.

Uchwyt Błyskawiczny Raypath jest wykonany z lekkiego plastiku, na który w wygodny sposób zakłada się jedną z trzech poduszek. Uchwyt zapewnia również równomierne rozłożenie siły czyszczącej.

Wszystkie czyściki nasączone są cząsteczkami NANOSREBRA, dzięki czemu po przetarciu jakiejkolwiek powierzchni zostają zniszczone drobnoustroje, pleśnie, grzyby ze znacznie większą skutecznością w porównaniu z tradycyjnymi środkami chemicznymi - zachowując się przy tym przyjaźnie dla środowiska.

NANOSREBRO w porównaniu z tradycyjnymi środkami chemicznymi - niszczy drobnoustroje ze znacznie większą skutecznością, zachowując się przy tym przyjaźnie dla środowiska.

Producent: RaypathCzyścikami wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty.

Gwarancja i Raypath Recycling System

W ramach tego systemu każdy klient firmy, po ukończeniu okresu gwarancji, ma możliwość wymiany używanych czyścików i elementów stałych na nowe za połowę ceny. Przypominamy iż gwarancji udzielamy na okres 18 miesięcy - dotyczy gospodarstw domowych , dla firm gwarancja wynosi 6 miesięcy .