Soczewka skupiająca do lasera CO2 CVD USA 20mm fokus 50,8mm 2cale

210.00 PLN
2
3 item(s)
+
  • Pinterest

Soczewka skupiająca do lasera CO2 CVD USA 20mm 2"

Soczewka do lasera CO2 20mm 2 CALE ZnSe 50,8mm USA

Soczewka wykonana z materiału ZnSe CVD gwarantuje bardzo dobre parametry cięcia. Jeżeli Twoja stara soczewka jest pęknięta, porysowana a laser nie działa poprawnie ( nie docina sklejki, nie przecina elementów), to czas na wymianę optyki na nową.

Prezentujemy Państwu soczewkę skupiającą do lasera CO2 CVD USA o średnicy 20mm i ogniskowej 50,8mm. Ta wysokiej jakości soczewka, wykonana z materiału PVD ZnSe, zapewnia doskonałe właściwości optyczne oraz długą żywotność.

Dzięki dwustronnej powłoce antyrefleksyjnej, straty laserowe są znacząco zmniejszone, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty skupienia. Soczewka jest również odporna na wysokie temperatury generowane przez laser.

Dokładność ogniskowej jest utrzymana w tolerancji ± 2%, a transmitancja wynosi aż 99.5%. Soczewkę można używać zarówno w produkcji przemysłowej, jak i w prototypowaniu, a także w różnych innych zastosowaniach, gdzie precyzyjne skupienie światła lasera jest niezbędne.

Produkt jest nowy, w stanie idealnym. Wybierz naszą soczewkę skupiającą do lasera CO2 CVD USA 20mm 2" i ciesz się doskonałą jakością i wydajnością.

moc lasera do 200W